Сортування:

за умовчанням

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Райони міста:

всі райони

центр

нагірна частина

молодіжний

Кіл-ть кімнат:

1 кімната

2 кімнати

3 кімнати


Квартири подобово,
потижнево!
м.Кременчуг

Телефонуйте

+38 (097) 596-79-48


+38 (095) 583-27-26


Ми в соцмережах: ПАРТНЕРИ

 

Історія 8  березня - це історія боротьби жінок за свої права

История 8 марта - это история борьбы женщин за свои права

Напевно, багато хто з вас не знають історію свята, який ми так завзято і щорічно відзначаємо 8 березня. А починалося все так.

Уже в стародавньому Римі існував жіночий день, який відзначали матрони. В цей день матрони - вільно народжені жінки, що складаються в шлюбі, отримували від своїх чоловіків подарунки, були оточені любов'ю і увагою. Рабині теж одержували подарунки. І крім цього, господиня будинку, дозволяла невільницям в цей день відпочивати. Одягнені в кращий одяг, із запашними вінками на головах, римлянки приходили в храм богині Вести - хранительки домашнього вогнища.

Минуло чимало часу. Жінки вирішили змінити своє життя, боротися за рівноправність з чоловіками.

Жінки наполегливо повільно, але впевнено йшли до своєї мети. Були й маніфестації робітниці швейних і взуттєвих фабрик, і численні профспілкові організації, і марш порожніх каструль, відер і тазів, разом з вимогами поваги до себе, рівних політичних прав, можливості працювати на підприємствах, служити в армії і поліції. В результаті багато з чоловіків міста залишилися в той день голодними.

Оригинальные подарки к 8 мартаВ Англії, наприклад, пройшло кілька акцій протесту проти чоловічого свавілля і навіть страйк лондонських повій, які вимагали підвищення тарифів і поліпшення умов праці. Але по-справжньому "міжнародним" цей день так і не став. Мабуть домогосподарок "закоренілих" буржуазних країн не особливо приваблювала перспектива змінити свої, хоч і обридлі, кухні на в'язниці, заслання і каторги, котрі виникли революційної боротьби. Поступово рух стихло. Згадали про Чиказькому подію і ідеї Клари Цеткін після Жовтневого перевороту в Росії, коли замість ідеологічно чужих свят створювали свої, радянські. Свято 8 березня був введений в якості офіційного свята в перші роки радянської влади. У 1965 році 8 березня стало неробочим днем.

У газетах того часу 8-е березня називали "днем огляду бойових сил робітниць і селянок всієї країни". Про весну та кохання ніхто не згадував, головний робили упор на відвідуванні жінками зборів, гуртків політграмоти Подарки для 8 мартаі залученні її до процесу класової боротьби і соціалістичного будівництва.

Подарунками жінок теж не особливо балували: в одній з газет за 1925 рік опубліковано оголошення про те, що в магазин надійшли калоші всіх розмірів і, на честь свята, в дні з 6 по 8-е березня жінкам надається знижка ...

З тих пір сильна половина людства щороку ламає собі голову над подакамі: що подарувати, чим здивувати, як не повторитися ....

Для тих, хто хоче зробити це свято по-справжньому яскравим і незабутнім, спеціаліст по романтиці фірми «ПенГрін» пропонують зробити подарунок своїй парі, сюрприз, справжню казку - самітність, свічки, пелюстки троянд, незабутні хвилини самоти.

Спеціальна пропозиція на «8 березня - міжнародний жіночий день» - закохані пари розмістять в романтичні номери, запропонують романтичну обстановку, допоможуть втілити в життя Ваші побажання. 

романтичные номера в Кременчуке, Украине Заказать романтичные номера

<< Назад

 

Effect Simple Slider
Effect Simple Slider

Бронирование on-line
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Телефони:

(0536) 76-46-67
(0536) 70-42-00
(097) 596-79-48
(095) 583-27-26

сайт виготовлено компанією создание web сайта