Сортування:

за умовчанням

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Райони міста:

всі райони

центр

нагірна частина

молодіжний

Кіл-ть кімнат:

1 кімната

2 кімнати

3 кімнати


Квартири подобово,
потижнево!
м.Кременчуг

Телефонуйте

+38 (097) 596-79-48


+38 (095) 583-27-26


Ми в соцмережах: ПАРТНЕРИ

 

Про нас

Welcome!

Dwell.in.ua- український портал подобової та погодинної оренди житла без посередників в Кременчуці.

Ми розпочали 16 квітня 2011 як компанія "Пенгрин" і заробили репутацію лідера в сегменті подобової оренди без посередників. Ми зробили сайт для людей, бажаючих здати або зняти квартиру на своїх умовах в Кременчуці.

Тут Ви можете забронювати потрібну Вам квартиру в різних районах Кременчука безпосередньо від власників з прямими контактними даними. 

Всі, запропоновані Вашій увазі квартири, перебувають у нашій власності або в довірчому управлінні, тому ми пропонуємо їх Вам напряму, без посередників і комісійних, як наприклад на booking.com, airbnb.ru, agoda.com та інших сайтах.

У вартість проживання входять: прибирання квартири, заміна постільної білизни та рушників щотижня проживання (більш часті збирання та прання особистих речей за додаткову плату).

Оплата проводиться погодинно, подобово, потижнево або помісячно. Розрахунковий час 12:00. Якщо у Вас виникла необхідність виїхати з квартири пізніше, повідомляйте про це завчасно. Знаходження в квартирі до 18:00 становитиме 50% добової вартості квартири, виїзд після 18:00 вилучається оплата за повну добу. За необхідності видається документ, що підтверджує вартість проживання. Можлива оплата по безготівковому розрахунку.

Ви можете забронювати підходящу для Вас квартиру заздалегідь. Для цього напишіть лист або зателефонуйте по телефону.

Користуючись нашими послугами, ви уникаєте готельної суєти, нав'язливого сервісу, що дає Вам можливість відпочити або попрацювати (в залежності від обставин). Важливим фактором є також і те, що про подобову оренду квартири, знають лише дві сторони, а не велика кількість обслуговуючого персоналу, плюс сотні тих, що проживають у готелі.

Серед наших постійних клієнтів крупні іноземні і українські компанії.


Effect Simple Slider
Effect Simple Slider

Бронирование on-line
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Телефони:

(0536) 76-46-67
(0536) 70-42-00
(097) 596-79-48
(095) 583-27-26

сайт виготовлено компанією создание web сайта