Сортування:

за умовчанням

від дешевих до дорогих

від дорогих до дешевих

Райони міста:

всі райони

центр

нагірна частина

молодіжний

Кіл-ть кімнат:

1 кімната

2 кімнати

3 кімнати


Квартири подобово,
потижнево!
м.Кременчуг

Телефонуйте

+38 (097) 596-79-48


+38 (095) 583-27-26


Ми в соцмережах: ПАРТНЕРИ

 

Корисна інформація
 

Бані Кіно Клуби Піцерії, ресторани, бари, кав'ярні


Кременчук: куди піти і що подивитися

Якщо ви приїхали до Кременчука на пару днів і є час «щось подивитися», тоді вам буде корисна це інформація. Для початку подбайте про житло. Якщо ви приїхали один або удвох, Dwell.in.ua вам може підібрати варіант Однокімнатної квартири. від 550 грн /доба. Якщо ж вас від 4-х чоловік вам підійде варіант дво- або три- кімнатної квартири.Двокімнатні квартири - оренда від 680 грн./доба- детально на сторінці Двокімнатні квартири.

Коли питання житла в Кременчуці вирішено сміливо можна відправлятися насолоджуватися містом.

Найпопулярніші пам'ятки та визначні місця Кременчука:

- Пам'ятник рибі-щуці, в Придністровському парку,

- Гранітний репер,

- Пам'ятник сантехнікам,

- Пам'ятник комсомольцям,

- Міський краєзнавчий музей,

- парк ім. Бабаєва з співаючим фонтаном,

- парк Миру з музеєм військової техніки та автомістечка.


З багато інших місць і локацій Кременчука. Ми рекомендуємо їхати в центр Кременчука. Тут зосереджено чимало пам'яток.

По-перше, ви побачите Пам'ятник рибі-щуці. Пам'ятник рибі-щуці був побудований в 2009 році, як найоригінальніший. Але чому щука? А тому, що про щуку з Кременчука йдеться в народній пісні, знайденої в нотатках Т.Г. Шевченко. І тепер вважається, що якщо закохані вкладуть свої руки в пащу цій щуці, то будуть разом назавжди. Дерзайте!

По-друге, ви можете подивитися ще на одну визначну пам'ятку Гранітний репер (або його ще називають скеля-реєстр). Це гранітна скеля, розташована на березі Дніпра в Кременчуці, неподалік від центральної набережної. І якщо вам повезете зустріти «sunset» під звуки місцевих музикантів.

По-третє, натрапите на Алею казок, яку відновили після руйнування німецькими окупантами. Тут встановлені скульптури спортсменів і піонерів, а також бронзові фігури Айболита і звірів. Є альтанка з шаховими столиками.

Далі можна піднятися на Колесі огляду і насолодитися видом островів на Дніпрі. Острови теж пам'ятка: «Фантазія», Динька, Зелений, Шаламай. Раніше до реконструкції дамби вздовж Дніпра на набережній розміщувалися човнові станції, на острів «Фантазія» ходили човни і катери.

І звичайно ж, раз ви дісталися до парку «Придніпровський» Кременчука прогуляйтеся до Кременчуцького річкового вокзалу. Будівля вокзалу, нагадує що пливе корабель, функціонувало з 1985 року. Вокзал приймав пасажирські судна: круїзні лайнери, теплоходи типу «Метеор», «Ракета», що пливуть вгору на Київ і вниз на Запоріжжі та Херсон. Пасажирське судноплавство в Кременчуці зупинилося ще в кінці далеких 90-х.Тепер це чудовий парк з лавками і кам'яними скульптурами, що залишилися від конкурсу серед скульпторів. А також улюблене місце рибалок. У Дніпрі навколо пристані, зовсім поруч утворені глибокі місця -ями, в яких живе риба. Рибаков звідси давно ніхто не розганяє.

Тут же поруч «Альпійська гірка» вся в квітах, декоративними рослинах і з озерцями, в яких живуть золоті рибки. Серед цього царства зелені красуються бронзові персонажі казок: Білосніжка і сім гномів, Кіт у чоботях, в яких можна постояти. Є тут і крокодил Гена і Чебурашка, біля яких можна посидіти відпочити.


Якщо у вас вистачить сил, поверніться на Центральну площу Кременчука. Посмакуйте одним з смачних кави в кав'ярні на колесах, попліткувати з його добродушним господарем. Зверніть увагу на камені, викладені на площі. Головну площу міста Кременчука прикрашає декоративний орнамент-вишиванка. 


 

Effect Simple Slider
Effect Simple Slider

Бронирование on-line
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

Телефони:

(0536) 76-46-67
(0536) 70-42-00
(097) 596-79-48
(095) 583-27-26

сайт виготовлено компанією создание web сайта